廣州公共交通資訊
中
港
臺
粵
EN
MORE
巴士
路綫
站點
巴士
路綫
站點
首頁
巴士站
西環路中站
巴士站信息
西環路中
途經路綫:
番20
、
番26
、
番67
、
佛K349
番20
營辦商:
廣州巴士集團-番禺公汽
車費:
¥2
往 番禺中心醫院總站
蔡邊村總站
06:15~22:30
往 蔡邊村總站
番禺中心醫院總站
06:40~22:30
1
蔡邊村總站
2
蔡邊市場
3
蔡二新村
4
公路局南城分局
5
番藝花園路口
6
兒童公園南門
7
江南新村
8
丹山村
(
西環路
)
9
市橋醫院
(
西環路
)
10
康裕北苑
(
西環路
)
11
西環路中
12
三橋北
13
龍岐路口
(
西環路
)
14
岐頭村
(
荔園新天地
)
15
沙園村
16
東園新村
17
洋五洲
18
萬科城
19
番中路口
(
市良路
)
20
金業別墅花園
21
陳涌市場
22
陳涌
23
德信路
24
番禺中心醫院總站
1
番禺中心醫院總站
2
德信路
3
陳涌
4
陳涌市場
5
金業別墅花園
6
番中路口
(
市良路
)
7
萬科城
8
洋五洲
9
東園新村
10
沙園村
11
岐頭村
(
荔園新天地
)
12
龍岐路口
(
西環路
)
13
三橋南
14
三橋北
15
西環路中
16
康裕北苑
(
西環路
)
17
市橋醫院
(
西環路
)
18
丹山村
(
西環路
)
19
江南新村
20
兒童公園南門
21
公路局南城分局
22
蔡二新村
23
蔡邊市場
24
蔡邊村總站
番26
營辦商:
廣州巴士集團-番禺公汽
車費:
¥2
往 傍雁路臨時公交總站
大夫山森林公園路口
07:00~21:30
往 大夫山森林公園南門
傍雁路臨時公交總站
06:30~21:00
1
大夫山森林公園路口
2
橫江村
3
氣象局
4
汀根村
5
聯邦工業城
6
海倫堡創意園
7
沙頭新村
8
西環路中
9
三橋北
10
福德路口
11
禺山高級中學
(
西門
)
12
雅居樂錦官城
13
祈福水城
14
洋五洲
15
萬科金色城品
16
德賢路
17
昊龍花園
(
福景路
)
18
南區公園
(
南城路
)
19
奧園廣場
20
海倫堡
21
華景新城
(
南華路
)
22
農校職中
23
綠庭雅苑
24
匯景大道
25
德寶花園正門
26
德寶花園
27
東方花園
28
中保人壽
29
東秀園
30
廣場西路
31
東怡新區
32
清河市場
33
石崗村
(
亞運大道
)
34
金海岸花園
35
傍雁路中
36
傍雁路臨時公交總站
1
傍雁路臨時公交總站
2
傍雁路中
3
金海岸花園
4
石崗村
(
亞運大道
)
5
清河市場
6
東怡新區
7
番禺廣場
8
東秀園
9
中保人壽
10
東方花園
11
德寶花園正門
12
匯景大道
13
綠庭雅苑
14
農校職中
15
華景新城
(
南華路
)
16
海倫堡
17
奧園廣場
18
南區公園
(
南城路
)
19
昊龍花園
(
福景路
)
20
德賢路
21
萬科金色城品
22
萬科城
23
洋五洲
24
祈福水城
25
雅居樂錦官城
26
禺山高級中學
(
西門
)
27
福德路口
28
三橋南
29
三橋北
30
西環路中
31
沙頭新村
32
海倫堡創意園
33
聯邦工業城
34
汀根村
35
氣象局
36
橫江村
37
大夫山森林公園南門
番67
營辦商:
廣州巴士集團-番廣客運
車費:
¥2
往 寶墨園總站
市橋汽車站總站
06:10~23:15
往 市橋汽車站總站
寶墨園總站
06:10~23:00
1
市橋汽車站總站
2
鑽匯廣場東門
(
地鐵市橋站
)
3
鑽匯廣場西門
(
地鐵市橋站
)
4
光明北路
5
市橋中心小學
6
番禺實驗中學
7
康裕園
8
西環路中
9
三橋北
10
龍岐路口
(
西環路
)
11
岐頭村
(
荔園新天地
)
12
沙園村
13
東園新村
14
雅荷居
15
荷景花園
16
東區市場
17
沙灣南村
18
沙灣古鎮南門
19
西村路口
20
西村工業區
21
浮沙村
22
市良路
(
青峰路口
)
23
市良路
(
青峰工業區
)
24
番禺職業技術學院
25
龍灣路口
26
三善村口
27
紫坭村口
28
紫坭村委
29
大橋頭
30
寶墨園總站
1
寶墨園總站
2
大橋頭
3
紫坭村委
4
紫坭村口
5
三善村口
6
龍灣路口
7
番禺職業技術學院
8
市良路
(
青峰工業區
)
9
市良路
(
青峰路口
)
10
浮沙村
11
西村工業區
12
西村路口
13
沙灣古鎮南門
14
沙灣南村
15
東區市場
16
荷景花園
17
雅荷居
18
東園新村
19
沙園村
20
岐頭村
(
荔園新天地
)
21
龍岐路口
(
西環路
)
22
三橋南
23
三橋北
24
西環路中
25
康裕園
26
番禺實驗中學
27
市橋中心小學
28
光明北路
29
鑽匯廣場西門
(
地鐵市橋站
)
30
鑽匯廣場東門
(
地鐵市橋站
)
31
市橋汽車站總站
佛K349
營辦商:
佛山市順德區鴻運公共交通有限公司及廣州市番廣客運有限公司聯營
車費:
分段收費,全程¥6
往 倫教交通中心
市橋汽車站總站
06:30~21:00
1
市橋汽車站總站
2
鑽匯廣場東門
(
地鐵市橋站
)
3
西環路中
4
岐頭村
(
荔園新天地
)
5
沙灣古鎮南門
6
龍灣路口
7
三善村口
8
長鹿農莊
(
龍洲路
)
9
廣珠城軌順德站路口
10
南方醫科大學順德醫院南門
11
倫教
(
荔村
)
12
倫教交通中心
天氣資訊
陰
29℃
廣州
而家
(
15:00
)
體感溫度 29℃
相對濕度 46%
空氣質素
良 56
PM2.5 35
南風 1級
能見度 15km
稍後天氣
16:00
28℃
多雲
20%
17:00
28℃
雷陣雨
70%
18:00
27℃
雷陣雨
70%
19:00
25℃
雷陣雨
66%
20:00
24℃
雷陣雨
66%
近日天氣
今晚
21~29℃
陣雨
週六
03/30
21~29℃
雷陣雨 / 中到大雨
週日
03/31
22~26℃
中到大雨 / 雷陣雨
現時天氣資料來自和風天氣 現時空氣質素資料來自中國環境監測總站
QQ 群組
撳一下入 QQ 群組
(或搜尋群組號碼 247905224)
載入哽...
微信群組
撳一下攞 QR Code 入微信群組
追蹤我們
Email
Feedback
Weibo
Instagram
Facebook
Twitter
佢最近改過:Lam (
2021年07月15日 23:20
)
多得咁多幫手嘅人,我哋可以做得更好。