搭公共交通、
入公共場所,
要戴口罩。

爲咗防止新型冠狀病毒感染嘅肺炎疫情傳播擴散,廣東省新型冠狀病毒感染的肺炎疫情防控指揮部辦公室決定,由2020年01月26日通告發出來開始,喺廣東省公共場所搞戴口罩嘅控制措施,幾時唔搞會發通告講。(粵防疫指辦通〔2020〕1號、2號)


提提你:乘搭廣州市地鐵、巴士、有軌電車、水巴(渡輪)、的士、公路客運等公共交通工具,同埋入商場(店)、書店、博物館、酒店、飯館、咖啡室、候診室、候車(機、船)室等人群聚集嘅公共场所,要戴上口罩。

如果身體唔舒服就要及時去正規醫院睇醫生,如實噉同醫生講自己14日內嘅外遊記錄。如果有嘢想問,可以打廣州衛生熱綫12320諮詢。

BackForwardRefresh
fromCache: false
multi-language
We're also available in EnglishEnglish繼續用粵語廣州話顯示
巴士綫信息

夜51

運營公司:廣州公交集團電車有限公司
票價:¥4
購票方式
頭尾班車:
蘿崗香雪(梅花世界)總站20:50~23:50
廣州火車東站總站21:10~00:00

服務指引:

廣州火車東站總站 每小時一班(逢50分發班)
蘿崗街總站 21:10一班;22:00~00:00 每小時一班(逢整點發班)

...全文
上行
下行

天氣資訊

廣州而家(23:27)
27℃
體感溫度 32℃
相對濕度 96%
空氣
PM2.5 14
西南風 1級
能見度 8km
紫外綫強度 最弱
稍後天氣
01:00
26℃
多雲
25%
04:00
26℃
小雨
20%
07:00
26℃
中雨
60%
10:00
28℃
小雨
49%
13:00
28℃
小雨
25%
近日天氣
今晚
26~31℃
中雨
66%
週六 05/30
26~30℃
中雨
80%
週日 05/31
26~30℃
中雨
78%
佢最近改過:KOP-SEE (2019年03月26日 08:06)
多得咁多幫手嘅人,我哋可以做得更好。