BackForwardRefresh
fromCache: false
multi-language
We're also available in EnglishEnglish繼續用粵語廣州話顯示
巴士綫信息

496

運營公司:廣州公交集團第三公共汽車公司
票價:¥2
購票方式
頭尾班車:
科學城(天泰二路)總站06:30~21:00
科韻路總站06:30~21:00

服務指引:

07:00~09:00 17:00~19:00 每10-12分鐘一班 其他時段每15分鐘一班

...全文

天氣資訊

廣州而家(07:57)
25℃
體感溫度 29℃
相對濕度 97%
空氣
PM2.5 21
東北風 1級
能見度 16km
紫外綫強度 最弱
稍後天氣
10:00
29℃
多雲
47%
13:00
32℃
雷陣雨
20%
16:00
32℃
雷陣雨
20%
19:00
30℃
雷陣雨
7%
22:00
28℃
多雲
7%
近日天氣
今日
25~32℃
雷陣雨
67%
週三 07/24
26~34℃
雷陣雨
25%
週四 07/25
26~35℃
雷陣雨 / 多雲
25%
佢最近改過:KOP-SEE (2018年11月09日 19:31)
多得咁多幫手嘅人,我哋可以做得更好。